Armring 18 k guld
2017-03-21
446684
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
ARMRING, 18 k guld, dekor med odlade pärlor, Stockholm 1875, innerdiameter 43x58 mm, vikt 31,1 g
Bruksslitage, fåtal bucklor, smärre repor