Väggapliquer i brons
2017-03-10
446674
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
VÄGGAPPLIQUER, 1 par, empire, förgylld brons, för 2 ljus vardera, djup 20 cm
Lagningar, borrade för kabel