Bordslystrar 1par 1900-tal
2017-03-10
446668
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLYSTRAR, 1 par, mässing, blått glas, slipade prismor, marmorfot, för 2 ljus, omkring 1900-talets mitt, höjd ca 36 cm