Marint motiv
2017-03-10
446660
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 5 500 SEK |
C OTTE (1800-tal): Marint motiv, signerad, Cotte, olja på duk, ca 68x105 cm
Proveniens: Rashammar