Rökelsekar
2017-03-10
446655
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RÖKELSEKAR, sopstone, Kina, 1900-tal, höjd ca 18,5 cm
Proveniens: Rashammar
Skador, lagningar