Adrian van Arkel oljemålning
2017-03-10
446630
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ADRIAN VAN ARKEL (1924-2006):marknad signerad, olja på duk, ca 36x106 cm