Bordslampa Kina
2017-03-20
446538
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPFOT, Kina 1800-tal, porslin, dekor i emaljfärger av antikviteter, monterad på träsockel, höjd inklusive skärm 53 cm
Bordslampfoten lagad, skärm med skador