Oidentifierad konstnär, kustlandskap i olja
2017-03-11
446523
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Frankrike, 1800-tal): Kustlandskap, olja på duk, 29x41 cm
Proveniens: Inköpt i Frankrike på 1950-talet