Arthur Todd
2017-03-10
446522
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ARTHUR TODD (England, 1891-1966): "A small capitalist", signerad samt daterad 1911, akvarell, bladmått ca 25x18 cm