Maria Ritter oljemålning
2017-03-10
446480
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MARIA RITTER (1899-1976): Landskap, signerad M Ritter, olja på pannå, 16x22 cm