Hjalmar Falk akvarell
2017-03-11
446477
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HJALMAR FALK (1856-1938): "Cimbrishamn", signerad och daterad Hjalmar Falk 1903, akvarell, bladmått ca 56x29 cm