Reinhold Ljunggren litografi
2017-03-10
446449
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
REINHOLD LJUNGGREN (född 1920): Motiv från Trosa, signerad R. Ljunggren, 97/360, färglitografi, ca 33,5x40 cm