Följespot 1950-tal
2017-03-09
446436
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
FÖLJESPOT, 1950-tal, lackerad metall med handtag i trä och bakelit, längd ca 70 cm, fungerar vid test
Proveniens: Hamburger börs, Stockholm
Patina, slitage