A P Bell oljemålning
2017-03-11
446428
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
A. P. Bell (Skottland, 1800-tal): "On the Coast", signerad Bell, olja på pannå, ca 26,5x38 cm