Karl Höglund Midsommardans
2017-03-10
446309
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KARL HÖGLUND (född 1940): Midsommardans, signerad Karl Höglund, 34/290, färglitografi, bladmått ca 60x82 cm