Anders Hultman
2017-03-11
446303
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANDERS HULTMAN (född 1945): "Dragkamp", signerad och numrerad 195/290, färglitografi, 40x45 cm