Ellis Wallin oljemålning
2017-03-09
446297
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ELLIS WALLIN (1888-1972): "Sandstrand. Vitemölla", signerad och daterad Wallin -48, olja på duk, ca 54x65 cm