Emilia Linderholm
2017-03-10
446277
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EMILIA LINDERHOLM (född 1976): "Ljusning", signerad och numrerad 9/75, färgoffset, bildmått ca 35x43 cm