Ljusstakar senempire
2017-03-09
446235
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, förgylld och patinerad brons, 1800-talets första hälft, senempire, höjd ca 22 cm
Ljusmanschetter ej ursprungligen tillhörande