P G Thelander
2017-03-09
446225
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
P G. THELANDER (född 1936) Komposition med lök, signerad samt numrerad 8/30, litografi, tryckytans mått ca 37x49 cm.