Bengt Lindström
2017-03-09
446196
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström och numrerad 51/100, litografi, ca 75x54 cm, oramad
Smärre veck