Klubbat för:
6 400 SEK
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-talets början, landskapsmotiv med figurer vid romerskt tempel, olja på duk, ca 53x64 cm
Dubblerad, ytskador
446184
2017-03-09