Karl Höglund färglitografi
2017-03-09
446142
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KARL HÖGLUND (född 1940): Salongssällskap, signerad Karl Höglund, 204/290, färglitografi, bladmått ca 40,5x59,5 cm