Lena Cronqvist etsning
2017-03-08
446078
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENA CRONQVIST (född 1938): Figurkomposition, signerad Lena Cronqvist, 5/30, etsning, ca 24,5x23 cm