Lena Cronqvist etsning
2017-03-08
446075
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENA CRONQVIST (född 1938): Självporträtt, signerad Lena Cronqvist, etsning, 25/35, ca 28x24,5 cm