Byrå 1940-tal
2017-03-09
446072
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, alm, 1940-tal, höjd ca 63, 125x42 cm, nyckel finns
Bruksslitage, ngt blekt på ovansida (efter duk)