Kinesisk bålskål
2017-03-13
446040
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BÅLSKÅL, porslin, Kina, 1700-talets slut, dekor i emljfärger, kartuscher med bildmotiv, höjd 12, diameter 28 cm
nagg