Brosch knappar ringar 18 k guld
2017-03-09
445999
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BROSCH, Gustaf Dahlgren & Co, Malmö 1891, KNAPPAR, 2 st., stjärndekor med svart emalj, Stockholm 1860-tal, VIGSELRING, 1888, RINGAR, 2 st., 18 k guld, en med gömma (ej öppningsbar), total vikt ca 9,5 g
Skador