Portmonnä silver Ryssland 1800-tal
2017-03-09
445979
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PORTMONNÄ, silver, niellodekor, motiv med trojka, Moskva 1800-talets andra hälft, inredning av blått vattrat siden, längd ca 8 cm, total vikt ca 84 g
Siden med skador, en sida med graverade initialer