Champagnestrutar Sverige 1800-tal
2017-03-08
445928
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CHAMPAGNESTRUTAR, 3 snarlika +1+1 st, (totalt 5 st) 1800-tal, graverad dekor av bård och stjärnor, (utom en), höjd ca 17-19 cm
2 st med fotnagg