Madeleine Pyk akvarell
2017-03-08
445877
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Israel, signerad M Pyk, gouache, ca 16x22 cm