Emil Johansson-Thor oljemålning
2017-03-08
445860
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EMIL JOHANSSON THOR (1889-1958): Vintermotiv med hus, signerad E-J-Thor, olja på pannå, ca 30x24 cm