Sophie Rocco oljemålmning
2017-03-08
445859
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOPHIE ROCCO (född1945): Stilleben, signerad, olja på pannå, ca 61x50 cm