Emil Johansson-Thor oljemålning
2017-03-08
445858
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EMIL JOHANSSON THOR (1889-1958): Motiv från Asmuntorp, Eslöv, signerad och daterad E-J-Thor 1937, olja på pannå, ca 27x36 cm