Ulrica Hydman Vallien färglitografier
2017-03-08
445797
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): (2) Figurkompositioner, signerade och numrerade, färglitografier, ca 31x43 cm vardera