Monica Lorentzon oljemålning
2017-03-08
445704
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MONICA LORENTZON (född 1940): Sittande flicka, signerad M. Lorenzon, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 100x69 cm
Vågig duk