Fåtöljer svart skinnklädsel
2017-03-13
445679
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets mitt, mahogny med svart skinnklädsel, sitthöjd ca 40 cm
Skadad klädel, ytskador, ben med avskav