Ljuskrona Italien
2017-03-07
445649
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LJUSKRONA, förgylld metall, kupa samt hängande blomdekorationer i keramik samt manschetter, 6 armar, troligen Italien omkring 1900-tal, senare elektrifierad, 6 lampskärmar i cremevitt siden, höjd 60 cm
Nagg