Angelica Wiik
2017-03-14
445623
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960), "Månjazz", signerad Angelica Wiik, 162/290, färglitografi med glitter, ca 30x43,5 cm
Oramad