Angelica Wiik
2017-03-14
445621
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Karusell", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, EA, ca 59x43 cm
Oramad