Albert Johansson
2017-03-07
445586
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Komposition, signerad Albert Johansson, numrerad 65/90, färglitografi, ca 69 x 91 cm