Soffa Leather World
2017-03-07
445555
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFA, 2000-tal, svart skinn med ben i formstöpt aluminium, märkt "Leather World", sitthöjd ca 42, bredd 200 cm
Smärre slitage