Fönster
2017-03-06
445506
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
FÖNSTER, 2 st., 1900-tal, blyinfattade med religösa motiv, fönsterbågar i trä, ca 92x72 cm
Slitage