Kurt Carendi
2017-03-06
445488
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KURT CARENDI (1905-1971): Två barn, signerad Carendi, olja på duk uppfäst på pannå, ca 41x33 cm