Gerda Tirén akvarell
2017-03-06
445464
| Klubbat belopp | 9 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
GERDA TIRÉN (1858-1928): Konvalescent,
signerad Gerda Tirén, akvarell, ca 34x23 cm