Skedar silver
2017-03-06
445443
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKEDAR, 3 st., silver, Sverige, 1800-tal, olika modeller samt mästare, längd ca 20,5-22 cm, vikt ca 167 g
Stötskador, smärre avslag