Vaser Japan
2017-03-06
445436
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VASER, 1 par, porslin, Japan, 1800-tal, dekor av trädgård med figurscen i underglasyrblått, höjd ca 21 cm
Smärre nagg