Mikael Kihlman
2017-03-05
445388
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MIKAEL KIHLMAN (född 1953): ´´Street Vison´´ -95 , triptyk, signerad och Mikael Kihlman, 9/30, etsning, total ca 49x147 cm