Mikael Kihlman
2017-03-05
445386
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MIKAEL KIHLMAN (född 1953): ´´I Begynelsen var Bunderbank´´, signerad och Mikael Kihlman, 9/30, etsning, ca 62x48 cm