Stop silver C G Hallberg

Stop silver C G Hallberg
Stop silver C G Hallberg
Stop silver C G Hallberg
Stop silver C G Hallberg
Stop silver C G Hallberg
Stop silver C G Hallberg
Stop silver C G Hallberg
Stop silver C G Hallberg
Stop silver C G Hallberg
Stop silver C G Hallberg
Stop silver C G Hallberg
Stop silver C G Hallberg
Stop silver C G Hallberg
Stop silver C G Hallberg
Stop silver C G Hallberg
Stop silver C G Hallberg

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

STOP, silver, barockstil, dekor av drakslingor, invändigt förgylld, på kulfötter, locköppnare i form av viking, infälld medalj föreställande Gustav II Adolf, stämplad C G Hallberg, Stockholm 1903, höjd 29 cm, vikt ca 2340 g

445378

2017-03-07